penzion Blatský dvůr

YouTube video

reference

Reference apartmánů Blatský dvůr

Polívkovi
Litvínov

Letos se chystáme na Blatský dvůr již počtvrté a určitě ne naposled ! Ubytování je perfektní, včetně vybavené kuchyně, okolí nádherné a ten klid. Majitelé jsou nesmírně vstřícní a milí. Vždy jezdíme s kolama, ale i bez nich by tam bylo krásně. Je to opravdu nádherná dovolená v čechách, jen a jen doporučujeme.

dovolená v Čechách
Doudovi (kolodějská smečka)
Praha

Penzion Blatský dvůr jsme objevili již před několika lety, když jsme hledali vhodné ubytování na aktivní dovolenou se psy. Máme dva, ne zrovna malé, chlupáče, a tak vždy hledáme prostředí vhodné i pro ně. Moc se nám zde líbilo, a tak se do Borkovic vracíme už skoro jako domů. Pokoj určený pro hosty se psy je plně vyhovující a účelně zařízený tak, že v něm všichni máme dost prostoru i klidu. Majitelé jsou velmi příjemní a vždy nám vyjdou vstříc. Penzion je v krásném prostředí v klidné oblasti se spoustou lesů a vody a s možností řady výletů. O loňském množství hub ani nemluvím. Vždy odjíždíme plně spokojeni s tím, že příští rok se sem zase alespoň na pár dní vrátíme. Také letos se už, nejen my, ale i naši kluci, zase těšíme na příjemný pobyt.

dovolená v Čechách
Učeň Jaroslav
Adamov

Byl jsem ubytován v přízemí, kde bylo v loňském parném létě příjemně. Kuchyň i místnost na spaní dost velké. Krásná příroda, klídek. Knedlíky s borůvkama jíme ještě dnes. Doporučuji.

dovolená v Čechách
Žmolilová
Nymburk

Když jsme s přítelem v roce 2006 hledali ubytování na poslední chvíli , Blatský dvůr byl jeden z mála zařízení, jež nás zaujaly...taky proto jsme se tam vydali, v létě úplná nádhera, všude kolem spousta rybníků, lesů, klidu a nedaleko několik větších měst. Taky díky tomuto ubytování, kde najdete úplně vše, co byste mohli potřebovat, jsme si naši loňskou dovolenou užili...snad se ještě někdy vrátíme...Doporučuji!

dovolená v Čechách
Lochovská
Liberec

Výborná,pohodová dovolená,v krásném klidném prostředí. Využili jsme dobře značených turistických cest pro pěší turistiku hned v okolí.Rovinatého terénu pro cykloturistiku, kde nás nadchlo jihočeského baroko okolích obcí. Výborné ubytování,prostorné a skvěle vybavené apartmány pro naprostou pohodu.Restaurace je procházkou v obci,není nutné si vařit.Ke klidu přidá i možnost parkování aut ve dvoře a prostor pro kola na klíč. Rodinná atmosféra,co víc si přát a rádi znovu využijeme sami,s pejskem i rodinou.

dovolená v Čechách
Jana Prošková
Havířov

Ubytování v Borkovicích se celé naší rodině moc líbilo. Jsme cyklistická rodina a z kola jsem takřka neslezli, okolí je krásné. S ubytováním jsme byli také velmi spokojeni. Mohu jen doporučit. Kdo má rád klid a krásnou přírodu, pro něj jsou Borkovice přímo stvořené!

dovolená v Čechách
Krátká Markéta
Chomutov

V Borkovicích na Blatském dvoře jsem byla s manželem a našim pejskem ubytování letos již potřetí. Máme stále stejný pokoj tak ostatní nemohu hodnotit. Náš pokoj s kuchyní a to nám vyhovuje, protože se nemusíme podřizovat žádnému "režimu" se stravou. Každý rok tam něco přibude. Okolní lesy jsou překrásné a plné borůvek. Majitelé jsou ochotní a vždy dobře poradí.

dovolená v Čechách

Václav Dvořák
Praha

Děkujeme za ubytování a určitě se k Vám vrátíme. Ten klid byl balzámem na duši , o to větší to byla rána po návratu do Prahy.

dovolená v Čechách

MARTIN HYJÁNEK
Ústí nad Labem

Mé postřehy z dovolené: Po příjezdu do Borkovice jsme trochu bloudili. Chybí značení. Překvapili nás velké místnosti na netu výpadají pokoje malé , ale ve skutečnosti bylo apartmá3 ,kde jme bydleli prostorné. Také nás překvapila obrovská zahrada, kde se děti vyřádili. To je velké plus, mohli vyběhnout ven a nemuseli jsme mít o ně starost, protože tam nebyl žádný provoz. Jezdili jsme na kolech po okolí abylo na co koukat. Moc se nám líbilo a samozřejmě ubytování doporučujeme.

dovolená v Čechách

Brožová
Most

Ubytování mohu jen doporučit! Splnilo mé očekávání (okolí překrásné, ubytování vkusné). Pouze je škoda, že není v oběktu restaurace, protože i přez to že kuchyni jsem měla k dispozici pěknou a zařízenou tato služba mi chyběla.
dovolená v Čechách

Sklenaříková Adéla
Most

Blatský dvůr je moc fajn. V okolí jsme toho moc neviděli. Nedaleká naučná stezka je příjemnou procházkou. Moji kluci byli nadšení z vodních kol na kterých jsme byli na malém výletě. Byl to pěkný zážitek a tak jsme jeli ještě jednou na konci pobytu.
dovolená v Čechách

Facebook Blatský dvůr Blatský dvůr